Bu sadece iş değil, tutkudur!

Bugün ve gelecekte müşterilerimiz için uzmanlıklarımızla en iyi çözümü sunmak

ÖN TAKIMLAR BAKIM VE TAMİRİ

Otomobil programlarından veya araç değerlendirmelerinde de gördüğümüz araçların performans değerlendirmelerinde karşımıza ilk çıkan aracın beygir gücü, torku ve bununla birlikte 0-100km’yi kaç saniyede aldığıdır.

MOTOR TAMİRİ

Ülkemizde araba kullanıcılarının belki de en çok korktuğu tamir ve bakım işlerinden biri motor tamiridir çünkü arabanın en önemli kısmı motordur. Biz bu konuda sizlere tamirle ilgili bilgi verirken aynı zamanda motor bakımı, periyodik muayeneleri

Klima ve Kompresör

Araç klimaları ve frigorifik araçlarda soğutma sistemleri, hem cihaz donatımı hem de uygulama açısından birbirine çok benzemektedir. Bunları birbirinden farklı kılan uygulama alanıdır. Frigorifik araçlarda soğutulmuş araç kasası, ürünlerin soğuk taşınmasında

Periyodik Bakım

Yaz aylarının getirdiği hava sıcaklığı nedeniyle genişleyen kayış zamanla deforme olur. V Kayışını gerdirdikten sonra kullanın, aksi bir durumda V kayışını değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. gevşek kayış şarjı etkiler buda vantilatörün silikilasyonunu yavaşlatır.

Şanzıman

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde yaygınlaşmaya başlayan ve artık otomobil üreticilerinin vazgeçilmezi arasına giren otomatik şanzımanlar, tork devirlerini hesaba katarak işlerler ve vites değişim sürelerini de yumuşatırlar.

Oto Muayeneye Hazırlık

Araç muayene istasyonları 27 / Ağustos / 2007 tarihinde özelleştirildikten sonra muayeneden geçmek için gerekli vasıflardan yoksun olan araçlara daha sıkıntılı bir süreç başladı. Geçmiş yıllarda gerekli denetimlerin neredeyse hiç biri yapılmadığından aracı

Emin Ellerdesiniz

Aracınızın bakımlı ve güvenli kalması için kalite sunuyoruz

Uzman Ustalar
Aracınızın ister sorunu olsun ister bakıma ihtiyacı, ustalarımızın elinde otomobiliniz ilk günkü performansına dönecektir.
%100 Müşteri memnuniyeti
Servisimize gelen her aracın problemini en doğru ve güzel şekilde giderip olabilecek en iyi performanslı haline getiriyoruz.
Zamanında hızlı tamir ve bakım
Otomobilinizin tamir ve bakımı için verilen süreye sadık kalınarak en kısa sürede işlemlerinizi yapmaya gayret gösteriyoruz.
Premium Araçlar
Hangi sınıf aracınız olursa olsun Auto Queen servisimizde otomobiliniz için verdiğimiz hizmetler premiumdur.

Paranız Cebinizde Kalsın

Aracınızın problemlerini Doğru Tespit edilmesi Fazla Para ödemenizin önüne geçer.