Merhaba, Auto Queen’e Hoşgeldiniz.

Biz otomobilinizin her şeyi ile ilgileniyoruz — frenler, lastikler, yağ değişimi — aracınızın tüm tamir ve bakım işleri.

GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞANLAR
HIZLI VE GÜVENİLİR ONARIM
UYGUN FİYAT
KALİTELİ HİZMET

Auto Queen Oto Servisi hafif araç kategorisinde yer alan her türlü binek araçların motor, elektriksel ve mekanik arızalarına servis vermek, ayrıca periyodik bakımlarını yapmak amacıyla, Nuray Yücebudak tarafından Yakuplu Mh. Haramidere San. Sit. M Blok 109 Beylikdüzü / İstanbul’ daki mevcut yerinde kurulmuş full oto servisidir.

Bu güne kadar başarılı, dürüst ve güçlü servisi ile emin adımlarla ilerleyen, tamir – bakım servisi olarak “Otomobil Kraliçesi” Auto Queen markasıyla hizmet vermektedir.

Auto Queen Oto Servisi 7 gün 24 saat acil yol yardım hizmeti ve uzman kadrosuyla araçlarınızı her türlü bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir.

services2

Auto Queen Oto Servisi olarak hedefimiz: Faaliyetlerinde temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak.

Auto Queen Kurumsal imajını ve markasını geliştirmek gayesiyle, global anlamda her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izleyen, bunları işine yansıtıp performansını tetikleyebilecek, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmek öncelikli hedefidir.

services3
Tamir Yapıldı
680
Tamir Yapıldı
Müşteri Memnuniyeti
659
Müşteri Memnuniyeti
Premium Müşteri
68
Premium Müşteri
Bakım Yapıldı
528
Bakım Yapıldı